Hakkımızda

Prenses Organizasyon

Prenses Organizasyon

Prenses Organizasyon özgün tasarımları, ürün ve organizasyon çeşitliliği ile Ankara’nın lider organizasyon firmasıdır. 


Standart hastane odası süslemelerinden sıkılan, eğlenceli ve renkli baby shower partisi isteyen anne adayları, farklı ve özgün temalı doğum günü partisi hayal eden aileler ile söz ve nişan organizasyonları ile kendini özel hissetmek ve geleceğe güzel hatıralar bırakmak isteyen gelin adayları Prenses Organizasyon’u Ankara’nın en farklı ve en çok sayıda organizasyonuna imza atan firması olmasını sağlamışlardır. 

 

Prenses Organizasyon, Müge Altun ‘un hayallerinin ürünüdür.  Kozmetik sektöründe uzun yıllar süren yöneticilik tecrübesinin ardından Müge Altun hayatını keyif aldığı bir işe adamak ve kişiye özel tasarımlar yapabilmek amacıyla 2011 yılında Prenses Organizasyonu kurmuştur. Sekiz yıllık birikimin sonunda Prenses Organizasyon profesyonel ekibi, takım arkadaşları ve tüm özel gün kutlamalarında yeniden bir araya geldiği müşterileriyle geniş bir aile haline gelmiştir. 

 

Prenses Organizasyon olarak bizim hedefimiz mükemmeli yakalamak ve yarınlara özel anılar bırakmaktır. Yüksek kalitede sunduğumuz hizmet, yaratıcılık ve detaylara verdiğimiz önemden gurur duymaktayız. Prenses organizasyon ailesinin her ferdi hayallerinizden de öte bir organizasyon planlamak için en az sizin kadar heyecanla işine yaklaşır ve bu süreçte organizasyon sahibinin de keyif almasını sağlayacak şekilde çalışır. Evlilik teklif etmek istiyorsanız veya göz alıcı olmasını arzuladığınız söz veya nişan töreni hazırlığında iseniz, Hoş geldin demek istediğiniz bir bebek, süslemek istediğiniz bir doğum, kutlamak istediğiniz bir doğum günü, planladığınız bebek mevlüdü, gender parti veya baby shower partisi varsa, gelin zevklerinizi ve hayallerinizi bizimle paylaşın biz de size daha fazlasını sunalım…

 

Ankara’da iseniz Bahçelievler’ de bulunan mağazamızda tasarımlarımızı inceleyebilir veya bize hayalinizdeki organizasyonu anlatarak sonrasında hayallerinizin birebir gerçekleştiğine şahit olabilirsiniz. 
Ankara dışında iseniz de hiç üzülmeyin, tüm Türkiye’ye kargo hizmetimizle ürünlerimizi ulaştırıyoruz…

Hayatınızda kutlamaya değecek günlerin hiç bitmemesi dileğiyle…

Prenses Organizasyon